ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Futbolda haftanın programı 02/04/2019

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig, BTM 1.Lig Play-Off ve U21 Ligleri'nde haftanın programı belli oldu. 

Program şöyle;




K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
05.04.2019
19:00
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK
0 - 0
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
06.04.2019
15:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Yenicami AK
3 - 3
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) KEREM ERAN
(Y) HAKAN GÖK
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) EVREN KARADEMİR
06.04.2019
15:30
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Doğan Türk Birliği
5 - 1
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(D) HAKAN ÜNAL
07.04.2019
15:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Gönyeli SK
2 - 3
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) YUSUF BAKAR
(D) OSMAN ÖZPAŞA
07.04.2019
15:30
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Gençlik Gücü TSK
2 - 2
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) FERHAT TUNA
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
07.04.2019
15:30
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Girne Halk Evi
3 - 3
Detaylar

Cihangir GSK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) SERTAN ALKIN
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
07.04.2019
15:30
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
1 - 6
Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) MUSTAFA TORUN
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
08.04.2019
19:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Binatlı YSK
3 - 1
Detaylar

Lefke TSK
(H) FEHİM DAYI
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) İSMAİL ERCAN
(D) SERKAN DURMAZ


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
06.04.2019
15:30
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı (Sentetik)
Değirmenlik SK
0 - 2
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) SERKAN DURMAZ
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) SERHAN ŞİMŞEK
06.04.2019
15:30
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Yonpaş Dumlupınar TSK
6 - 0
Detaylar

Çanakkale TSK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) SERTAN ALKIN
(D) OSMAN KÜÇÜK
06.04.2019
15:30
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Ozanköy SK
4 - 4
Detaylar

Mesarya SK
(H) TURGAY MİSK
(Y) OLGUN CANİK
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) ZEKAİ TÖRE
07.04.2019
15:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
3 - 2
Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) İSMAİL ERCAN
(D) EMRE ÖZTAŞLI
07.04.2019
15:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
2 - 2
Detaylar

Bostancı Bağcıl SK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) CEMAL SARI
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) BURAK MANDIRALI
07.04.2019
15:30
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK
0 - 2
Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) ALİ ÖZER
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) OLGUN CANİK
(D) FEHİM DAYI
07.04.2019
15:30
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK
2 - 1
Detaylar

Akova Vuda TÇB
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) KEREM ERAN
07.04.2019
15:30
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
2 - 1
Detaylar

Doğancı SK
(H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) NECMİ BULUT
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) MEHMET SEZENER


BTM 1.Lig Play-Off

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
06.04.2019
12:00
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Dörtyol SK
2 - 1
Detaylar

Karaoğlanoğlu SB
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) MUSTAFA TORUN
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
06.04.2019
13:00
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Yenicami AK
1 - 4
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) EREN ERDOĞAN
(Y) HALİL ATLAR
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
06.04.2019
13:00
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK
3 - 1
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
06.04.2019
13:00
Girne Pia Bella Sahası
Doğan Türk Birliği
2 - 2
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
07.04.2019
13:00
Atatürk Spor Kompleksi Antrenman Sahası
Gönyeli SK
1 - 4
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) BERK BAĞRIKARA
07.04.2019
13:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Gençlik Gücü TSK
1 - 1
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) BATUHAN TAYSEN
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) AKAR KOÇ
07.04.2019
13:00
Girne Pia Bella Sahası
Girne Halk Evi
0 - 3
Detaylar

Cihangir GSK
(H) HÜSEYİN BAZ
(Y) MURAT İZCİ
(Y) ÜMİT ENES GÜRLEK
07.04.2019
13:00
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
1 - 0
Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova
(H) ÖMER BOR
(Y) İBRAHİM KATMER
(Y) ARİF MALEK
07.04.2019
13:00
GÜZELYURT SENTETİK SAHA
Binatlı YSK
5 - 1
Detaylar

Lefke TSK
(H) HAKAN YÜNCÜ
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) FERDİ GÜZEL


U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
06.04.2019
13:00
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı (Sentetik)
Değirmenlik SK
2 - 0
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) RÜYA SAKALLI
06.04.2019
13:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Yonpaş Dumlupınar TSK
4 - 1
Detaylar

Çanakkale TSK
(H) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) YUSUF ATLAR
06.04.2019
13:00
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Ozanköy SK
1 - 2
Detaylar

Mesarya SK
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) ÖMER BOR
07.04.2019
13:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
3 - 2
Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
(H) MAZLUM KARABOĞA
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
07.04.2019
13:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
0 - 3
Detaylar

Bostancı Bağcıl SK
(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) EREN ERDOĞAN
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
07.04.2019
13:00
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK
1 - 3
Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) İRFAN ALICI
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
07.04.2019
13:00
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK
2 - 0
Detaylar

Akova Vuda TÇB
(H) AHMET GENÇ
(Y) HALİL ATLAR
(Y) YUSUF ATLAR
Site İçi Arama