ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Futbolda haftanın programı 26/03/2019

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig, BTM 1.Lig Kırmızı Grup, BTM 1.Lig Beyaz Grup, U21 Süper Lig ve U21 1.Lig'de haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;




K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.03.2019
14:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Çetinkaya TSK
4 - 2
Detaylar

Gönyeli SK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) HAKAN GÖK
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) ZEKAİ TÖRE
30.03.2019
14:30
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 3
Detaylar

Esentepe KKSK
(H) FEHİM DAYI
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) NECMİ BULUT
(D) HAKAN ÜNAL
30.03.2019
14:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Merit Alsancak Yeşilova
3 - 0
Detaylar

L. Gençler Birliği SK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) İSMAİL ERCAN
(D) SERKAN DURMAZ
31.03.2019
14:30
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
0 - 1
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) OLGUN CANİK
(Y) FERHAT TUNA
(D) EMRE ÖZTAŞLI
31.03.2019
14:30
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Mağusa Türk Gücü
4 - 0
Detaylar

Girne Halk Evi
(H) ALİ ÖZER
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
31.03.2019
14:30
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol
2 - 0
Detaylar

Binatlı YSK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) CEMAL SARI
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) KEREM ERAN
31.03.2019
14:30
Cihangir Stadı
Cihangir GSK
1 - 2
Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(D) FEHİM DAYI
01.04.2019
18:30
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Baf Ülkü Yurdu
1 - 3
Detaylar

Yenicami AK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) OSMAN ÖZPAŞA


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.03.2019
14:30
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
0 - 2
Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) KEREM ERAN
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(D) SERHAN ŞİMŞEK
30.03.2019
14:30
Paşaköy 100. Yıl Stadı
Mesarya SK
4 - 1
Detaylar

Yalova SK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) CEMAL SARI
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) EVREN KARADEMİR
30.03.2019
14:30
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK
3 - 2
Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
30.03.2019
14:30
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Çanakkale TSK
0 - 3
Detaylar

Değirmenlik SK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
31.03.2019
14:30
Doğancı Emek Stadı
Doğancı SK
2 - 3
Detaylar

Ozanköy SK
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) FATİH BARDAKÇIOĞLU
31.03.2019
14:30
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
3 - 0
Detaylar

Maraş GSK
(H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) ÖMER DOĞRU
31.03.2019
14:30
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Göçmenköy İYSK
1 - 0
Detaylar

Karşıyaka ASK
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) HAKAN GÖK
(Y) SERTAN ALKIN
(D) MUSTAFA TORUN
31.03.2019
14:30
Akova Eray Vudalı Stadı (Sentetik)
Akova Vuda TÇB
1 - 1
Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) YUSUF BAKAR
(D) HAKAN MUHTAROĞLU


BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.03.2019
11:00
Tatlısu Rauf Raif Denktaş Stadı (Sentetik)
Geçitkale GSK
1 - 4
Detaylar

Vadili TÇBSK
(H) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) OLGUN CANİK
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
30.03.2019
11:00
Balıkesir Stadı (Sentetik)
Gaziköy SK
0 - 3
Detaylar

Dörtyol SK
30.03.2019
14:30
Türkmenköy Mehmet Ali Toker Stadı
Türkmenköy ASK
4 - 2
Detaylar

Serdarlı GB
(H) FERHAT TUNA
(Y) EREN ERDOĞAN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN


BTM 1. Lig Beyaz Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
31.03.2019
14:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Karaoğlanoğlu SB
1 - 4
Detaylar

Tatlısu HOBSK
(H) SERKAN DURMAZ
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) ALİ KARAHASAN
31.03.2019
12:00
Denizli Bilal İyigün Stadı
Denizli SK
1 - 0
Detaylar

Ortaköy SK
(H) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
31.03.2019
12:00
Zümrütköy Stadı
Zümrütköy SK
2 - 4
Detaylar

Aydınköy MSK
(H) İSMAİL ERCAN
(Y) BATUHAN TAYSEN
(Y) BERK BAĞRIKARA
31.03.2019
14:30
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı
Lapta TBSK
6 - 2
Detaylar

Yılmazköy SK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) NECMİ BULUT
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.03.2019
12:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Çetinkaya TSK
2 - 2
Detaylar

Gönyeli SK
(H) MEHMET ÖZKAN
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) FERDİ GÜZEL
30.03.2019
12:00
Lefkoşa Ortaköy Stadı (Sentetik)
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 1
Detaylar

Esentepe KKSK
(H) ARİF MALEK
(Y) HASAN ABAY
(Y) KUBİLAY TOK
31.03.2019
12:00
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası
Baf Ülkü Yurdu
2 - 1
Detaylar

Yenicami AK
(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) HAKAN YÜNCÜ
(Y) AKAR KOÇ
31.03.2019
12:00
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Mağusa Türk Gücü
3 - 0
Detaylar

Girne Halk Evi
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) MAZLUM KARABOĞA
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
31.03.2019
12:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Türk Ocağı Limasol
5 - 0
Detaylar

Binatlı YSK
(H) HALİL ATLAR
(Y) İBRAHİM KATMER
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
31.03.2019
12:00
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK
2 - 3
Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) AHMET GENÇ
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
(Y) YUSUF ATLAR


U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.03.2019
12:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Çanakkale TSK
1 - 1
Detaylar

Değirmenlik SK
(H) MAZLUM KARABOĞA
(Y) İRFAN ALICI
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
31.03.2019
12:00
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Göçmenköy İYSK
4 - 2
Detaylar

Karşıyaka ASK
(H) EREN ERDOĞAN
(Y) KUBİLAY TOK
(Y) FERDİ GÜZEL
31.03.2019
12:00
Akova Eray Vudalı Stadı (Sentetik)
Akova Vuda TÇB
0 - 6
Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
Site İçi Arama