ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Futbolda haftanın programı 19/03/2019

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig, BTM 1.Lig, U21 Süper Lig ve U21 1.Lig'de haftanın programı belli oldu. Program şöyle;




K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.03.2019
18:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Gönyeli SK
0 - 2
Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) NECMİ BULUT
(D) SERHAN ŞİMŞEK
23.03.2019
14:30
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Binatlı YSK
1 - 0
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(D) MEHMET SEZENER
23.03.2019
14:30
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK
2 - 2
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) ALİ ÖZER
(Y) HAKAN GÖK
(Y) RECEP YAMUK
(D) OSMAN KÜÇÜK
23.03.2019
14:30
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
2 - 0
Detaylar

Cihangir GSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) İSMAİL ERCAN
(D) TURGAY MİSK
23.03.2019
14:30
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Girne Halk Evi
1 - 3
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) KEREM ERAN
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
24.03.2019
14:30
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Gençlik Gücü TSK
2 - 4
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
24.03.2019
14:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Yenicami AK
6 - 2
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) FEHİM DAYI
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) SERKAN DURMAZ
24.03.2019
14:30
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol
1 - 3
Detaylar

Lefke TSK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) HÜSEYİN ÖZKAN


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
23.03.2019
14:30
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
1 - 0
Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) FEHİM DAYI
23.03.2019
14:30
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK
0 - 0
Detaylar

Ozanköy SK
(H) SERKAN DURMAZ
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
23.03.2019
14:30
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Yonpaş Dumlupınar TSK
1 - 1
Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) ÖMER DOĞRU
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) FERHAT TUNA
23.03.2019
14:30
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı (Sentetik)
Değirmenlik SK
1 - 5
Detaylar

Akova Vuda TÇB
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) EMRE ÖZTAŞLI
23.03.2019
14:30
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK
0 - 3
Detaylar

Mesarya SK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) ZEKAİ TÖRE
24.03.2019
14:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
1 - 2
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) NECMİ BULUT
(D) HAKAN ÜNAL
24.03.2019
14:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
4 - 1
Detaylar

Çanakkale TSK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) CEMAL SARI
(Y) OLGUN CANİK
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
24.03.2019
14:30
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK
1 - 0
Detaylar

Doğancı SK
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(D) KEREM ERAN


BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
23.03.2019
14:30
Mehmetçik Stadı
Mehmetçik TÇBSK
3 - 0
Detaylar

Gaziköy SK
(H) OLGUN CANİK
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
23.03.2019
14:30
Serdarlı 14 Ağustos Stadı
Serdarlı GB
0 - 1
Detaylar

Görneç KSK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) CEMAL SARI
23.03.2019
11:00
Vadili 14 Ağustos Stadı
Vadili TÇBSK
3 - 2
Detaylar

Türkmenköy ASK
(H) NECMİ BULUT
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) ENGİN AKKAGÜN


BTM 1. Lig Beyaz Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
24.03.2019
11:00
Beylerbeyi Dr. Ali Özsoy Stadı
Tatlısu HOBSK
2 - 4
Detaylar

Lapta TBSK
(H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) MEHMET EKŞİCİ
24.03.2019
11:00
Lefkoşa Ortaköy Stadı (Sentetik)
Ortaköy SK
2 - 1
Detaylar

Karaoğlanoğlu SB
(H) TURGAY MİSK
(Y) İSMAİL ERCAN
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
24.03.2019
11:00
AYDINKÖY SAHASI
Aydınköy MSK
1 - 2
Detaylar

Denizli SK
(H) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) HAKAN GÖK
(Y) MEHMET ÖZKAN
24.03.2019
11:00
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı
Yılmazköy SK
3 - 3
Detaylar

Zümrütköy SK
(H) MUSTAFA TORUN
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) EREN ERDOĞAN


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
23.03.2019
12:00
GÜZELYURT SENTETİK SAHA
Binatlı YSK
1 - 5
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) EREN ERDOĞAN
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) İRFAN ALICI
23.03.2019
12:00
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK
1 - 4
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) HÜSEYİN BAZ
(Y) BERKAY ÖRNEK
23.03.2019
12:00
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
1 - 0
Detaylar

Cihangir GSK
(H) HAKAN YÜNCÜ
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) FERDİ GÜZEL
23.03.2019
12:00
Girne Pia Bella Sahası
Girne Halk Evi
0 - 7
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) RÜYA SAKALLI
23.03.2019
12:00
Atatürk Spor Kompleksi Antrenman Sahası
Gönyeli SK
1 - 4
Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova
(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
24.03.2019
12:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Gençlik Gücü TSK
0 - 2
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) HÜSEYİN BAZ
(Y) ARİF MALEK
(Y) BERKAY ÖRNEK
24.03.2019
12:00
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Yenicami AK
1 - 3
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) BATUHAN TAYSEN
(Y) HASAN ABAY
24.03.2019
12:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Türk Ocağı Limasol
12 - 0
Detaylar

Lefke TSK
(H) MURAT İZCİ
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL


U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
23.03.2019
12:00
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
2 - 0
Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
(H) HALİL ATLAR
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
23.03.2019
12:00
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK
2 - 0
Detaylar

Ozanköy SK
(H) ARİF MALEK
(Y) AHMET GENÇ
(Y) AKAR KOÇ
23.03.2019
12:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Yonpaş Dumlupınar TSK
5 - 0
Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) ÖMER BOR
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
23.03.2019
12:00
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı (Sentetik)
Değirmenlik SK
3 - 3
Detaylar

Akova Vuda TÇB
(H) BATUHAN TAYSEN
(Y) HASAN ABAY
(Y) KUBİLAY TOK
23.03.2019
12:00
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK
1 - 0
Detaylar

Mesarya SK
(H) MEHMET ÖZKAN
(Y) YUSUF ATLAR
(Y) ÜMİT ENES GÜRLEK
24.03.2019
12:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
0 - 2
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) ÖMER BOR
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
24.03.2019
12:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
1 - 2
Detaylar

Çanakkale TSK
(H) AHMET GENÇ
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
Site İçi Arama