ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Futbolda haftanın programı 12/03/2019

KTFF tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig, BTM 1.Lig, U21 Süper Lig ve U21 1.Lig'de haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;




K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
16.03.2019
14:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Çetinkaya TSK
4 - 0
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) SERKAN DURMAZ
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
16.03.2019
14:30
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Mağusa Türk Gücü
3 - 0
Detaylar

Esentepe KKSK
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) OLGUN CANİK
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) OSMAN KÜÇÜK
16.03.2019
14:30
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Baf Ülkü Yurdu
3 - 5
Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) FEHİM DAYI
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) FERHAT TUNA
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
16.03.2019
14:30
Cihangir Stadı
Cihangir GSK
2 - 1
Detaylar

L. Gençler Birliği SK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) MEHMET SEZENER
17.03.2019
14:30
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Lefke TSK
0 - 3
Detaylar

Yenicami AK
(H) KEREM ERAN
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) NECMİ BULUT
(D) HAKAN ÜNAL
17.03.2019
14:30
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 0
Detaylar

Gönyeli SK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
17.03.2019
14:30
Cihangir Stadı
Doğan Türk Birliği
2 - 0
Detaylar

Girne Halk Evi
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) HAKAN GÖK
(D) TURGAY MİSK
17.03.2019
14:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Merit Alsancak Yeşilova
3 - 1
Detaylar

Binatlı YSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) RECEP YAMUK
(D) SERKAN DURMAZ


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
16.03.2019
14:30
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Çanakkale TSK
0 - 3
Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) TURGAY MİSK
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) OSMAN ÖZPAŞA
16.03.2019
14:30
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
0 - 0
Detaylar

Bostancı Bağcıl SK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
16.03.2019
14:30
Doğancı Emek Stadı
Doğancı SK
1 - 1
Detaylar

Yalova SK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) NECMİ BULUT
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
16.03.2019
14:30
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
4 - 1
Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) ALİ ÖZER
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) CEMAL SARI
(D) KEREM ERAN
17.03.2019
14:30
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Göçmenköy İYSK
2 - 0
Detaylar

Değirmenlik SK
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) İSMAİL ERCAN
(D) EVREN KARADEMİR
17.03.2019
14:30
Akova Eray Vudalı Stadı (Sentetik)
Akova Vuda TÇB
0 - 0
Detaylar

Maraş GSK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(D) İSMAİL EGELİ
17.03.2019
14:30
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Ozanköy SK
3 - 3
Detaylar

Karşıyaka ASK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) YUSUF BAKAR
(D) FEHİM DAYI
17.03.2019
14:30
Paşaköy 100. Yıl Stadı
Mesarya SK
4 - 3
Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) FERHAT TUNA
(D) SERHAN ŞİMŞEK


BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
17.03.2019
11:00
Görneç Üç Şehitler Stadı (Sentetik)
Görneç KSK
3 - 1
Detaylar

Vadili TÇBSK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) İSMAİL EGELİ
17.03.2019
14:30
Tatlısu Rauf Raif Denktaş Stadı (Sentetik)
Geçitkale GSK
5 - 2
Detaylar

Mehmetçik TÇBSK
(H) CEMAL SARI
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
17.03.2019
14:30
Türkmenköy Mehmet Ali Toker Stadı
Türkmenköy ASK
2 - 0
Detaylar

Dipkarpaz TSK
(H) ALİ KARAHASAN
(Y) OLGUN CANİK
(Y) ÖMER BOR
17.03.2019
11:00
Tatlısu Rauf Raif Denktaş Stadı (Sentetik)
Dörtyol SK
7 - 1
Detaylar

Serdarlı GB
(H) ÖMER DOĞRU
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU


BTM 1. Lig Beyaz Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
16.03.2019
11:00
Zümrütköy Stadı
Zümrütköy SK
0 - 1
Detaylar

Tatlısu HOBSK
(H) RECEP YAMUK
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
16.03.2019
11:00
AYDINKÖY SAHASI
Aydınköy MSK
2 - 4
Detaylar

Ortaköy SK
(H) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) HALİL ATLAR
16.03.2019
11:00
Denizli Bilal İyigün Stadı
Denizli SK
2 - 2
Detaylar

Yılmazköy SK
(H) İSMAİL ERCAN
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
16.03.2019
11:00
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı
Lapta TBSK
3 - 2
Detaylar

Karaoğlanoğlu SB
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) EREN ERDOĞAN


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
16.03.2019
12:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Çetinkaya TSK
1 - 4
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) HAKAN YÜNCÜ
(Y) YUSUF ATLAR
16.03.2019
12:00
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası
Baf Ülkü Yurdu
0 - 3
Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) AKAR KOÇ
16.03.2019
12:00
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK
1 - 4
Detaylar

L. Gençler Birliği SK
(H) ARİF MALEK
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
17.03.2019
12:00
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
0 - 4
Detaylar

Yenicami AK
(H) AHMET GENÇ
(Y) AKAR KOÇ
(Y) FERDİ GÜZEL
17.03.2019
12:00
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK
3 - 0
Detaylar

Gönyeli SK
(H) HALİL ATLAR
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
17.03.2019
12:00
Girne Pia Bella Sahası
Doğan Türk Birliği
5 - 0
Detaylar

Girne Halk Evi
(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) BATUHAN TAYSEN
(Y) KUBİLAY TOK
17.03.2019
12:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Merit Alsancak Yeşilova
0 - 0
Detaylar

Binatlı YSK
(H) MESUT BOZLAR
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) BERKAY ÖRNEK


U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
16.03.2019
12:00
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Çanakkale TSK
2 - 0
Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) RÜYA SAKALLI
16.03.2019
12:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
3 - 0
Detaylar

Bostancı Bağcıl SK
(H) ÖMER BOR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
16.03.2019
12:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
1 - 1
Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) BATUHAN TAYSEN
(Y) FERDİ GÜZEL
17.03.2019
12:00
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Göçmenköy İYSK
3 - 0
Detaylar

Değirmenlik SK
(H) SERDAR GÜRPINAR
(Y) ARİF MALEK
(Y) YUSUF ATLAR
17.03.2019
12:00
Akova Eray Vudalı Stadı (Sentetik)
Akova Vuda TÇB
1 - 1
Detaylar

Maraş GSK
(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) ALİ EREN ORÇAN
17.03.2019
12:00
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Ozanköy SK
1 - 0
Detaylar

Karşıyaka ASK
(H) MURAT İZCİ
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
17.03.2019
12:00
Turunçlu Hasan Bardakko Stadı
Mesarya SK
2 - 2
Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) HAKAN YÜNCÜ
(Y) İBRAHİM KATMER
(Y) İRFAN ALICI
Site İçi Arama