ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
CONIFA EURO 2017 Şampiyonasında karşılaşmaların sahaları belirlendi 25/04/2017
CONIFA EURO 2017 Şampiyonasında karşılaşmaların sahaları belirlendi

04-11 Haziran 2017 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde düzenlenecek olan CONIFA EURO 2017 şampiyonasıyla ilgili grup karşılaşmalarının sahaları da belli oldu.

CONIFA EURO 2017 Grup karşılaşmaları 04-07 Haziran 2017 tarihlerinde oynanacak. Açılış karşılaşmasını ev sahibi olarak takımımız, A Grubunda Karpatalya ile 04 Haziran 2017 tarihinde Pazar günü, saat 20.00'da Lefkoşa Atatürk Stadı'nda oynayacak.

CONIFAEURO2017.com

GRUP MAÇLARI:

04-07 HAZİRAN 2017 

TARİH SAAT GÜNGRUPKARŞILAŞMASAHA

4.6.2017

20:00

Pazar

Grup ANorthern CyprusVSKarpatalja

Lefkosa,

Ataturk Stadium

5.6.2017

20:00

Pazartesi

Grup BPadaniaVSEllan Vannin

Guzelyurt,

Üner Berkalp

Stadium

5.6.2017

20:00

Pazartesi

Grup AAbkhaziaVSSouth Ossetia

Girne,

Mete Adanır

Stadium

5.6.2017

20:00

Pazartesi

Grup BCounty of NiceVSSzekely Land

Magusa,

Dr. Fazil Kucuk

Stadium

6.6.2017

20:00

Salı

Grup ASouth OssetiaVSNorthern Cyprus

Girne,

Mete Adanır

Stadium

6.6.2017

20:00

Salı

Grup BSzekely LandVSPadania

Magusa,

Dr. Fazil Kucuk

Stadium

6.6.2017

20:00

Salı

Grup AKarpataljaVSAbkhazia

Lefkosa,

Ataturk Stadium

6.6.2017

20:00

Salı

Grup BEllan VanninVSCounty of Nice

Guzelyurt,

Üner Berkalp

Stadium

7.6.2017

20:00

Çarşamba

Grup ASouth OssetiaVSKarpatalja

Magusa,

Dr. Fazil Kucuk

Stadium

7.6.2017

20:00

Çarşamba

Grup BEllan VanninVSSzekely Land

Girne,

Mete Adanır

Stadium

7.6.2017

20:00

Çarşamba

Grup ANorthern CyprusVSAbkhazia

Guzelyurt,

Üner Berkalp

Stadium

7.6.2017

20:00

Çarşamba

Grup BPadaniaVSCounty of Nice

Lefkosa,

Ataturk Stadium

 YARI FİNAL VE SIRALAMA KARŞILAŞMALARI:

TARİH SAAT GÜN

KARŞILAŞMASAHA

9.6.2017

20:00

Cuma

Group A  / 4.VSGrup B / 4. Magusa, Dr. Fazil Kucuk Stadium

9.6.2017

20:00

Cuma

Group A / 3.VSGrup B / 3. Guzelyurt, Üner Berkalp Stadium

9.6.2017

20:00

Cuma

Group A / 2.VSGroup B / 1. Girne, Mete Adanır Stadium

9.6.2017

20:00

Cuma

Group A / 1.VSGroup B / 2. Lefkosa, Ataturk Stadium

 3.ÜNCÜLÜK VE FİNAL KARŞILAŞMALARI:

TARİH

SAAT

GÜN

KARŞILAŞMASAHA

10.6.2017

18:00

Cumartesi

3.üncülük Maçı Girne, Mete Adanır Stadium

10.6.2017

20:00

Cumartesi

Final Maçı Lefkosa, Ataturk Stadium

ÖNEMLİ NOT: Maçların gün ve başlama saatleri zorunlu hallerde 

veya canlı yayın saatlerine göre değişiklik arzedebilir.

Diğer Haberler :
K-Pet Süper Lig'de 2.haftanın canlı yayın programı belli oldu
U12 Ligi'nde şampiyon Yenicami
U17 Ligi ile ilgili duyuru
HP Milletvekilleri Çağatay ve Büyükoğlu, Sertoğlu'nu ziyaret etti
Sertoğlu, futbolseverleri U12 finaline davet etti
Site İçi Arama

KTFF Kurullar
Yönetim Kurulu
Merkez Hakem Kurulu
Tahkim Kurulu
Disiplin Kurulu
Bölge Terfi Müsabakaları (BTM) Ligi Kurulu
Etik Kurulu
Uyuşmazlık Çözüm Kurulu
Eğitim-Üst Kurulu
Sağlık Kurulu