ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
CONIFA EURO 2017 grup kuraları ve fikstür çekimleri bugün yapılacak 30/03/2017
CONIFA EURO 2017 grup kuraları ve fikstür çekimleri bugün yapılacak

CONIFA'nın ikinci kez düzenleyeceği Avrupa Futbol Şampiyonasının grup kuraları ve fikstür çekimleri 1 Nisan 2017 tarihinde Cumartesi günü, saat 14.00'da Acapulco Resort Otel'de gerçekleştirilecek.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun ev sahipliğinde ülkemizde 4-11 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleştirecek olan CONIFA Euro 2017 North Cyprus”a KKTC ile birlikte Abazya, Nice Kantonu (County of Nice), Man Adası (Isle of Man), Padanya (Padania), Sekelistan (Szekely Land), Karpatalya ve Sampi (Laponya) toplam 8 ülke katılacak.


4'er takımlı 2 Grup halinde mücadele edilecek olan şampiyonada, ev sahibi ülke KKTC ile birlikte Padania (İtalya) seri başı olarak  gruplarda yer alacak. Diğer takımalr ise sırayla diğer gruplara  belirlenen statüyle çekilecek kurayla yerleştirilecek.

Acapulco Resort Otel'de çekilecek olan kuralar öncesi, saat 12.00'de CONIFA yetkilileri ile birlikte KTFF yetkilileri basın mensuplarıyla  yemekli bir toplantı gerçekleştirecek.

Naklen olarak BRT ve internet üzerinden yayınlanacak olan kura  çekilişiyle ilgili link bilgisi, basın mensuplarıyla daha sonradan  paylaşılacaktır.  

 

Şampiyonayla ilgili, www.ktff.org ve www.conifaeuro2017.com adreslerinden tüm bilgi ve duyurulur paylaşılacaktır. Sosyal medya hesapları da kamuoyuyla önümüzdeki günlerde paylaşılacaktır.  

 

Diğer Haberler :
Sertoğlu, Uluçay'ı ziyaret etti
Disiplin Sevki 08/2018-2019
Başsağlığı
TFF'den Sertoğlu'na davet
Disiplin Kurulu Kararları (Futsal) - 08.03.2019
Site İçi Arama

KTFF Kurullar
Yönetim Kurulu
Merkez Hakem Kurulu
Tahkim Kurulu
Disiplin Kurulu
Bölge Terfi Müsabakaları (BTM) Ligi Kurulu
Etik Kurulu
Uyuşmazlık Çözüm Kurulu
Eğitim-Üst Kurulu
Sağlık Kurulu